[Plakat informuje o pikniku sąsiedzkim z okazji Dnia Dziecka w Zbrosławicach w ramach projektu “Aktywniejsze Zbrosławice”. Na plakacie zawarte są informacje dotyczące pikniku oraz obrazek przedstawiający leżące dzieci na łące. Piknik odbędzie się na terenie przy Urzędzie Gminy Zbrosławice, 13 czerwca 2021 roku w godzinach 15-19. W programie przewidziano: pokazy cyrkowe, dmuchańce, animacje, zabawy, fotobudkę, watę cukrową, konkursy i wiele innych.]

Z okazji Dnia Dziecka życzymy jak najwięcej uśmiechu, beztroski, wspaniałych przygód, świetnych przyjaciół i spełnienia wszystkich marzeń!

Już teraz wszystkie dzieci zapraszamy 13 czerwca na zbrosławicki “Piknik sąsiedzki”👍. Okazji do zabawy nie zabraknie – będą pokazy cyrkowe, dmuchańce, animacje, konkursy, będzie fotobudka, wata cukrowa, słodkie przekąski i moc innych atrakcji. Spotykamy się o godz. 15:00 na łące za Urzędem Gminy w Zbrosławicach. Zapraszamy!

Piknik sąsiedzki to część projektu Aktywniejsze Zbrosławice – dofinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020. Działanie 9.1. Aktywna Integracja.