Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach warsztatów dla ciała i ducha, łączących w sobie magię rękodzieła i moc treningu mięśni dna miednicy. To spotkanie stworzone specjalnie dla Kobiet, niezależnie od wieku czy doświadczenia – bo każda z nas zasługuje na chwilę relaksu i pielęgnacji swojej wewnętrznej siły!

Czego możecie się spodziewać:

🌟Trening Mięśni Dna Miednicy – Twoja Mocna Podstawa 🌟Dowiedz się, jak zadbać o mięśnie dna miednicy, które są podstawą naszej wewnętrznej kobiecej siły. To ważne dla wszystkich kobiet niezależnie od etapu ich życia. Na naszych spotkaniach nauczysz się w pełni wykorzystywać ten niedoceniany obszar, żeby poprawić komfort funkcjonowania w codziennym życiu. Poznasz fizjologię swojego ciała i nauczysz się ją kontrolować, przez co zyskasz większą pewność siebie.

🧶Szydełkowanie – Twoja Joga Umysłu 🧶Odkryj radość tworzenia własnych dzieł sztuki😉, nawet jeśli myślałaś dotąd, że jesteś „niemanualna”. Niezależnie od tego, czy jesteś początkująca, czy „śmigasz” w różnych technikach rękodzieła, nasz warsztat jest dla Ciebie! Przeprowadzimy Cię przez podstawy szydełkowania, a w przyszłości także innych technik rękodzieła, pokażemy „knify”, zainspirujemy ciekawymi materiałami i pomysłami na własnoręcznie wykonane dodatki garderoby czy przedmioty, które udekorują Twoje otoczenie. A jeśli już potrafisz – zaprojektuj większe dzieło lub stwórz ich więcej! Szydełko stanie się narzędziem spokoju i skupienia – to nasza “joga dla umysłu”. Przeniesiesz się w świat kolorów i sznurka, gdzie stres zostaje za drzwiami.

Będzie prelekcja, ćwiczenia praktyczne (i fizyczne, i rękodzielnicze). Potrzebny wygodny strój, pozytywne nastawienie i trochę dobrych chęci😊.

Sznurek niezbędny do wykonania rękodzieła i akcesoria do ćwiczeń zapewniamy. Tym razem tematem przewodnim części rękodzielniczej warsztatu będzie koszyk/doniczka wykonana ściegiem tkanym na bazie ze sklejki.

Dla Kogo? 🌸Młode Mamy – dla przywrócenia równowagi po ciąży. 🌼Aktywne Kobiety – dla wzmocnienia podstawy swojej kobiecej siły. 🌺Dojrzałe Panie – dla dbania o zdrowie na każdym etapie życia.

📅Kiedy: 19.09.2023, godz. 17.00 🏠Gdzie: Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach, ul. Oświęcimska 2a 💰Koszt: 60 zł (płatne na konto biblioteki do poniedziałku 18.09) 🕒Czas Trwania: 3 godziny 👥Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń 🎟️Zapisy: 32 233 70 80, biblioteka@zbroslawice.pl (rezerwacja na podstawie przesłanego na adres biblioteki potwierdzenia wpłaty na konto)

Numer konta bankowego do przelewu: 74 8463 0005 2002 0021 6922 0001 (Bank Spółdzielczy w Tarnowskich Górach)

Kolejne spotkania warsztatowe planowane są w terminach: 26.09; 10.10; 7.11; 5.12 (wtorek) o godz. 17.00.

Warsztat poprowadzą:

Edyta Melaniuk-Wolny – pasjonatka rękodzieła, nauczyciel akademicki

Ewelina Gulik – fizjoterapeutka, dyplomowana terapeutka uroginekologiczna, instruktorka nowoczesnych form gimnastyki

Serdecznie zapraszamy!

[Plakat zawiera informację warsztacie dla ciała i ducha. Trening wzmacniający mięśnie dna miednicy i relaks z szydełkiem dla kobiet w każdym wieku. Wtorek 19.09.2023, godz. 17.00-20.00 Centrum Usług Publicznych ul. Oświęcimska 2a, Zbrosławice. Zapraszamy. Informacje i zapisy: 32 233 70 80, biblioteka@zbroslawice.pl. Na plakacie dominuje grafika w kolorach czerwieni i różu, oraz zwiera zdjęcia prac na szydełku.]